Dyfishtë gardh teli

Përshkrim i shkurtër:

Hebei 30 vit fabrika e çmim të ulët rrjetë të dyfishtë metalike teli, 868 dhe 656 galvanizuar ngjitur teli gardh Product Description Materiali: Përdorimi me cilësi të lartë Iron Rod si lëndë e parë, paneli ngjitur, pas galvanizim, pluhura abetare, dhe pluhurat veshja e lartë; ajo mund të rezistojë rrezatimit ultravjollcë korrozive dhe shumë të fuqishëm. Trashësia e shtresë pluhur eshte 100-120 mikronë zakonisht. Të zgjedhur diametra tela janë 6mm * 2 + 5MM * 1. 8MM * 2 + 6mm * 1. Ajo merr kompetenca të larta të forta për të rezistuar ndërtimin. Po ...


Detail Product

Produkt Tags

Hebei 30 vit fabrika e çmim të ulët rrjetë të dyfishtë metalike teli, 868 dhe 656 galvanizuar ngjitur gardh teli

përshkrim i produktit

Materiali:
Përdorimi me cilësi të lartë Iron Rod si lëndë e parë, paneli ngjitur, pas galvanizim, pluhura abetare, dhe pluhurat veshja e lartë; ajo mund të rezistojë rrezatimit ultravjollcë korrozive dhe shumë të fuqishëm. Trashësia e shtresë pluhur eshte 100-120 mikronë zakonisht. Të zgjedhur diametra tela janë 6mm * 2 + 5MM * 1. 8MM * 2 + 6mm * 1. Ajo merr kompetenca të larta të forta për të rezistuar ndërtimin.

Post:
Kjo Sistemi zakonisht zgjedhin Square Post (50 * 50mm, 60 * 60mm), drejtkëndëshe Post (80 * 60 * 2 5mm, 120 * 60 * 3mm.) Me forca të lartë dhe kështu me radhë. Me kapele plastike ose mbulim rainhat. Sipërfaqja e gatshme zakonisht është galvanizuar dhe Pluhur veshja, ose në mënyrë alternative.

wps_clip_image-14.359

Dyfishtë teli gardh

Lartësi
x Width (Panel)
mm

Rrjetë Size
mm.

Wire Diametri

Post e lartësisë
mm

   

Wire Dia
mm

Wire Dia
mm

Wire Dia
mm

 

630 * 2500

50 * 200

8 * 2 + 6

6 * 2 + 5

6 * 2 + 4

1100

830 * 2500

50 * 200

8 * 2 + 6

6 * 2 + 5

6 * 2 + 4

1300

1030 * 2500

50 * 200

8 * 2 + 6

6 * 2 + 5

6 * 2 + 4

1500

1230 * 2500

50 * 200

8 * 2 + 6

6 * 2 + 5

6 * 2 + 4

1700

1430 * 2500

50 * 200

8 * 2 + 6

6 * 2 + 5

6 * 2 + 4

1900

1630 * 2500

50 * 200

8 * 2 + 6

6 * 2 + 5

6 * 2 + 4

2100

1830 * 2500

50 * 200

8 * 2 + 6

6 * 2 + 5

6 * 2 + 4

2400

2030 * 2500

50 * 200

8 * 2 + 6

6 * 2 + 5

6 * 2 + 4

2600

2230 * 2500

50 * 200

8 * 2 + 6

6 * 2 + 5

6 * 2 + 4

2800

2430 * 2500

50 * 200

8 * 2 + 6

6 * 2 + 5

6 * 2 + 4

3000

Dyfishtë Wire Fence1367

 Features

-Double gardh teli ka një shtresë galvanizuar dhe poliester i cili përfaqëson 130 trashësinë mikron në mesatare.

-Available në çdo ngjyrë RAL.

lartësitë -Standard 1.03m-1.43m-2.03m. Heights të tjera deri në urdhërat.

detajet e produktit

Dyfishtë Wire Fence1602

8/6/8 gardh ngjitur

Dyfishtë Wire Fence1623

 gardh, gardh ngjitur

Dyfishtë Wire Fence1647Dyfishtë Wire Fence1649

specifikat e produktit

6/5/6 dyfishtë gardh teli

Dyfishtë Wire Fence1702

8/6/8 dyfishtë gardh teli

Dyfishtë Wire Fence1730

Paketimi & dorëzimit

 Paketimi Details & Delivery Details

a. paleta

b. korpus

c. Si konsumatorët kërkesë

15-20 ditë pas qëllim konfirmuar

Dyfishtë Wire Fence1875

Pse na zgjodhet ne

Kompania dhe informacionet Factory

Hebei Jinbiao Construction Materials Tech Corp, Ltd, u themelua në vitin 1986 si rrjetë teli gardh prodhimit në Anping e cila është rrjetë teli bazë të Kinës. Shëndeti, kënaqësi, sukses, realitet, thjeshtësia, natyra janë të domosdoshme pas suksesit të ligjshëm Jinbiao-së në të gjithë botën.

Në fazën e hershme, Jinbiao prodhuar tela me gjemba vetëm, dhe me zhvillimin e Kinës, gjithnjë e më shumë hekurudhat dhe autostradat janë ndërtuar. Kështu që këtu vjen prosperitetin e industrisë gardh. Në të njëjtën kohë, Jinbiao fillon udhëtimin për të bërë të gjitha llojet e gardhet. Me 26 vjet luftë, Jinbiao ka fituar reputacion shumë të mirë në të gjithë botën.

Qëllimi -Our: Për të përmirësuar nivelin e industrisë gardh dhe për të arritur prosperitet të përbashkët.

shpirti -Our: Shëndeti, kënaqësi, sukses, realitet, thjeshtësia natyra.

-The shërbimin më të mirë, 7 ditë në javë disa njerëz të përgjigjet në telefon, Mon-Fri 24 orë për të shërbyer ju në çdo kohë.


  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat!