Rreth nesh

RRETH

HEBEI Jinbiao Materiale ndërtimi TECH CORP., LTD.

P1030695

Objektivat tona kryesore janë për të siguruar klientët tanë të gjithë botën me cilësi të mirë, çmim konkurrues, ofrimit të kënaqur dhe shërbime të shkëlqyera. Kënaqësinë e klientit është qëllimi ynë kryesor. Ne ju mirëpresim të vizitoni sallë ekspozite tonë dhe zyra. Ne po shohim përpara për të krijuar lidhje biznesi me ju.

7
8
9
10
DSF (1)
DSF (2)
DSF (3)
DSF (4)

Hebei Jinbiao Materiale për ndërtim është themeluar në vitin 1986 i specializuar në prodhimin e materialit ndërtimor. Fabrika jonë zë më shumë se 800,000m2 sipërfaqe, me më shumë se 400 të punësuar, 40 specialistë, kapitali i regjistruar i RMB 60400000, duke arritur 500 milionë juan e liquidity.In Shijiazhuang, 26 dhjetor 2014, kompania u rendit në bursë, duke u bërë para kompani të listuara në nivel lokal në zonën e, produktet janë regjistruar edhe ari rrjetë standarde, pengesë zhurmës dhe markë kallep alumini. Në fillim të viteve 90, Jinbiao kaluar ISO9001- certifikimit 2000 Quality përfshirë "AAA klasën e certifikimit të cilësisë", "Provinca Hebei ndërmarrje të pazgjidhura", "ndërmarrje të besuar", "e prodhimit të sigurt" dhe dekorata të tjera certifikimit.
Hebei Jinbiao Construction Materials Tech Corp., Ltd. është e angazhuar në prodhimin dhe zhvillimin e fencings rrjetë teli, tela me gjemba dhe produkteve të përafërta bazuar në Anping, i njohur Wire Mesh Toka e Kinës.

df
gardhe Jinbiao

Quality Product: Produktet tona kanë kaluar ISO9001 certifikatë të sistemit të menaxhimit të cilësisë, certifikimit të produktit CE, dhe të krijuar një bashkëpunim afatgjatë me Institucionet akustike në Azinë Juglindore. Përveç Jinbiao krijon një ekip të posaçëm inspektimit të cilësisë për të siguruar që të gjitha produktet janë të mirë-kualifikuar.
Prodhimi Kapaciteti: Jinbiao Company ka 3 impiantet e prodhimit, duke përfshirë Wire Mesh Lexoni, barrierat shëndoshë dhe alumini kallep. Kapacitetin ditor të prodhimit mund të arrijnë 18km gardh, 5000 barrierat m2 shëndoshë, dhe 8000 copë H postim çeliku. Formwork alumini projektuar dhe i prodhuar për më shumë se 10 grupe ndërtesave në muaj.
Jinbiao është e pajisur me më shumë se 80 grupe të inspektimit të parë të prodhimit të klasës dhe R & D pajisje për të prodhuar pas katrore rrjetë teli gardh, ngjitur rrjetë teli roll, verigë gardh, rrjetë teli pule, dele / En'am / terren gardh, tela me gjemba dhe barrierë të zhurmës për të gjithë botën klientët.

Ne kemi një prodhim standard dhe të plotë të sistemit të kontrollit të cilësisë për të siguruar produkte me cilësi të lartë për të përmbushur nevojat e klientëve tanë.

Kompania jonë ka fituar një reputacion të mirë në Kinë dhe ne eksportin e produkteve në shumë vende dhe rajone.

Për nevojat tuaja skermë, ju lutemi na kontaktoni tani!

Prodhimi  C kapacitetesh

Jinbiao Company ka 3 impiantet e prodhimit, duke përfshirë Wire Mesh Lexoni, barrierat shëndoshë dhe alumini kallep. kapacitetin ditor të prodhimit mund të arrijnë 18km gardh, 5000 barrierat m2 shëndoshë, dhe 8000 copë H postim çeliku. Formwork alumini projektuar dhe i prodhuar për më shumë se 10 grupe ndërtesave në muaj.

Prodhimi  E quipment :

Kompania jonë ka më shumë se 10 linjat e prodhimit, duke përfshirë prerje, saldim, lakimi dhe linjat e tjera të prodhimit të automatizuar. Në vitin 2016 Jinbiao shpenzuar 20 milionë shuma të mëdha parash për të futur pajisje të mëdha të reja për trajtimin llak sipërfaqe të produktit.

Tregu i produktit:

Produktet tona shesin edhe si në shtëpi dhe jashtë vendit, me cilësi të shquara dhe të favorshme të çmimeve. të tilla si Rusia, Singapori, Dubai, Shtetet e Bashkuara, Kanada, Australi, Japoni etj ... dhe ka fituar të mirë vlerësuar nga klientët e jashtëm, duke gëzuar një reputacion të lartë në industrinë e.

DFFDEW

Qëllimi ynë i ardhshëm është që të tejkalojnë pritjet e çdo klient duke ofruar shërbimin e konsumatorëve, rritjen e fleksibilitetit dhe vlerë më të madhe. Të gjitha në të gjitha, pa klientët tanë ne nuk ekzistojnë; pa konsumatorëve të lumtur dhe të kënaqur plotësisht, ne dështojmë. Ne jemi duke kërkuar për shumicë, anije rënie. Ju lutem na kontaktoni nëse jeni të interesuar produktet tona. Shpresë për të bërë biznes me ju të gjithë. Cilësi të lartë dhe dërgesë të shpejtë! 

Që nga krijimi ynë, ne kemi mbajtur në përmirësimin e produkteve tona dhe shërbimi ndaj klientit. Ne jemi në gjendje për të siguruar me një gamë të gjerë të produkteve të flokëve të cilësisë së lartë me çmime konkurruese. Gjithashtu ne mund të prodhojnë produkte të ndryshme të flokëve sipas mostrave tuaj. Ne të këmbëngulë në cilësi të lartë dhe çmim të arsyeshëm. Përveç kësaj, ne ofrojmë shërbimin më të mirë OEM. Ne mirëpresim ngrohtësisht urdhërat OEM dhe konsumatorët në të gjithë botën për të bashkëpunuar me ne për zhvillimin e përbashkët në të ardhmen.

Aktualisht rrjetin e shitjes jonë po rritet vazhdimisht, përmirësimin e cilësisë së shërbimit për të përmbushur kërkesat e konsumatorëve. Nëse jeni të interesuar në çdo produktet, ju lutem na kontaktoni në çdo kohë. Ne po shohim përpara për formimin e marrëdhënieve të suksesshme të biznesit me ju në të ardhmen e afërt.

Ne ofrojmë larmi të madhe të produkteve në këtë fushë. Përveç kësaj, urdhërat përshtatur janë gjithashtu në dispozicion. Për më tepër, ju do të gëzojnë shërbimet tona të shkëlqyera. Me një fjalë, kënaqësinë tuaj është e garantuar. Mirëpritur të vizitojë kompaninë tonë! Për më shumë informacion, ju lutem të vijë në website.If tonë ndonjë pyetje të mëtejshme, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni. 

SDDWA


WhatsApp Online Chat!