за нас

ЗА

Хебеј JINBIAO ГРАДЕЖНИ МАТЕРИЈАЛИ TECH CORP., LTD.

P1030695

Нашата главна цел е да се обезбеди на нашите клиенти низ целиот свет со добар квалитет, конкурентна цена, задоволни испорака и одлични услуги. Задоволството на клиентите е нашата главна цел. Ние ви посакам добредојде во посета на нашиот изложбен салон и канцеларија. Ние сме во потрага очекуваме да се воспостават деловен однос со вас.

7
8
9
10
DSF (1)
DSF (2)
DSF (3)
DSF (4)

Хебеј Jinbiao Градежни материјали е основана во 1986 година, специјализирана за производство на градежни материјали. Нашата фабрика зафаќа повеќе од 800,000m2 област, со повеќе од 400 вработени, 40 специјалисти, регистриран капитал од 60,4 милиони јени, достигнувајќи 500 милиони јуани на liquidity.In Shijiazhuang, 26 декември 2014 година, компанијата беше ставена на листата на берза, со што стана првиот локално друштво во областа, на производи исто така се регистрирани златен стандард решетката, бучава бариера и алуминиумски кофражни бренд. Во почетокот на 90-тите, Jinbiao донесе ISO9001- 2000 за квалитет сертификација вклучувајќи го и "ААА одделение за квалитет сертификација", "провинцијата Хебеј извонредна претпријатија", "доверлив претпријатие", "безбедно производство" и други почести сертификација.
Хебеј Jinbiao Градежни материјали Техника Корп, ООД. е ангажирана во производство и развој на жица решетката fencings, бодликава жица и производи поврзани со седиште во Anping, познатиот Жица Mesh Земјата на Кина.

df
jinbiao огради

Квалитет на производот: Нашите производи имаат положено ISO9001 сертификат за систем за управување со квалитет, CE сертификација на производи, и воспостави долгорочна соработка со акустична институции во Југоисточна Азија. Покрај JINBIAO поставува посебен тим за инспекција за да се обезбеди дека сите производи се добро квалификувани.
Капацитет за производство на: JINBIAO Друштвото има 3 производство растенија, вклучувајќи жица мрежа ограда, звучни бариери и алуминиумски кофражни. Дневен капацитет на производство може да достигне 18 километри ограда, 5000 м2 звучни бариери, и 8000 парчиња H челик пост. Алуминиум Оплати дизајнирани и произведени повеќе од 10 комплети згради месечно.
Jinbiao е опремена со повеќе од 80 комплети на првата класа производство инспекција и опрема R & D за производство на плоштадот пост жица мрежа ограда, заварени жица решетката се тркалаат, алка во синџирот ограда, пилешко жица решетката, овци / говеда / област ограда, бодликава жица и бучава бариера за целиот свет клиенти.

Имаме стандард комплетна контрола на квалитетот на производството и да се обезбеди висок квалитет на производи да се задоволат потребите на нашите клиенти.

Нашата компанија има освоено добар углед во Кина, а ние извоз на производи на многу земји и региони.

За вашиот мечување потреби, ве молиме контактирајте со нас сега!

Производство  C apacity

JINBIAO Друштвото има 3 производство растенија, вклучувајќи жица мрежа ограда, звучни бариери и алуминиумски кофражни. Дневен капацитет на производство може да достигне 18 километри ограда, 5000 м2 звучни бариери, и 8000 парчиња H челик пост. Алуминиум Оплати дизајнирани и произведени повеќе од 10 комплети згради месечно.

Производство  Е quipment :

Нашата компанија има повеќе од 10 производствени линии, вклучувајќи сечење, заварување, виткање и други автоматски производствени линии. Во 2016 година JINBIAO потрошени 20 милиони огромни суми на пари да се воведе нови големи опрема за површинска обработка на производи спреј.

Производ на пазарот:

Нашите производи се продаваат добро и дома и во странство, со исклучителен квалитет и поволни цени. како што се Русија, Сингапур, Дубаи, САД, Канада, Австралија, Јапонија итн ... И има освоено добар оценува од страна на задокеански клиенти, ужива висок углед во индустријата.

DFFDEW

Нашата следна цел е да ги надмине очекувањата на секој клиент, нудејќи извонредни услуги на клиентите, зголемување на флексибилноста и поголема вредност. Сите во сите, без нашите клиенти, ние не постои; без среќни и целосно задоволни клиенти, ние не успеваат. Ние сме во потрага за промет на големо, капка брод. Ве молиме контактирајте со нас, ако ви се интересни нашите производи. Се надевам да се направи бизнис со сите вас. Висок квалитет и брза испорака! 

Од нашиот естаблишмент, ние постојано подобрување на нашите производи и услуги на клиентите. Ние сме во можност да ви овозможи со широк спектар на производи со висок квалитет на косата по конкурентни цени. Ние, исто така, може да произведува различни коса производи во зависност од вашите примероци. Ние инсистираме на висок квалитет и прифатлива цена. Освен ова, ние обезбеди најдобар OEM услуга. Им посакуваме топло добредојде OEM наредби и клиенти од целиот свет да соработуваат со нас за заеднички развој во иднина.

Во моментов нашата продажна мрежа се зголемува постојано, подобрување на квалитетот на услугите за да се исполнат побарувачката на купувачи. Ако сте заинтересирани за сите производи, ве молиме да не контактирате во секое време. Ние сме во потрага очекуваме да формирање успешни деловни односи со вас во блиска иднина.

Ние нудиме голем избор на производи во оваа област. Покрај тоа, кориснички налози се исто така достапни. Што е уште поважно, ќе уживате во нашите одлични услуги. Со еден збор, за вашето задоволство е загарантирана. Добредојдовте во посета на нашата компанија! За повеќе информации, Ве молиме да се дојде до нашата website.If сите дополнителни прашања, Ве молиме слободно контактирајте со нас. 

SDDWA


WhatsApp Онлајн Chat!