Контактирајте не

HEBEI JINBIAO CONSTRUCTION MATERIALS TECH CORP., LTD.

Адреса

Источен округ, индустриски парк, округот Анпинг, провинција Хебеј, Кина (бр. 27, патот Вејер)

Е-пошта

sales7@jinbiaofences.com

Телефон

+86 311 8512 6158

Часови

Понеделник-недела: цел ден

 

dfdfdf1

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?


WhatsApp онлајн разговор!